Mangal Kömürü Toptan Mangal Kömürü Koli Toptan Mangal Kömürü İmalatçılara Duyuru

 

Dolce LogoRemask Logo2005 yılından bu yana mangal kömürü üretimi, ithalatı ve satışını gerçekleştiren firmamız, Dolce ve Remask markalarıyla mangal sektöründe faaliyet sürdürmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda istenilen kalitedeki ürünü en kısa sürede ve en iyi fiyatlarla tam zamanında teslim ediyoruz.

 

Dolce ve Remask bir mask group markası olup: Hizmet vermiş olduğu müşterilerine portföyünde bulunan gıda dışı ev ve piknik kullanım ürünleri konusunda hertürlü ihtiyacı en düzenli ve hızlı şekilde temin edip perakendecinin rafında bu ürünlerin sürekli bulunurluluğunu sağlamak vede tüketicilere sağlıklı ürünler sunmak prensibi ile üretim ve tedarikçilik yapmaktadır.

 

Mask LogoMASK GROUP Daha Öncesi Ankara' da olmak üzere 1993 yılın dan beri İstanbul da perakende sektörüne satış, dağıtım ve pazarlama alanlarında hizmet veren bir kadro tarafından
kurulmuş ve yönetilmektedir.

 

Mangal Kömürü Türkiye mask grup bünyesindeki bütün şirketler gibi hizmet verdiği firmalara alanında en kaliteli markaları en üstün hizmet kalitesi ile ulaştırma ilkesini benimsemiştir.

Kurmuş olduğu sistemler ve uzun zaman sürecinde yetiştirmiş olduğu elemanlar ile satış noktaları arasındaki zinciri oluştup üreticinin ürünlerini en fazla noktaya ulaştırarak perakendecinin ve toptancının da alanında en kaliteli ürüne en uygun şartlarda ulaşabilmesini sağlamaktadır.

İthal Mangal Kömürü - Elleme Mangal Kömürü - Nargile Kömürü - Paket Mangal Kömürü - Meşe Mangal Kömürü

Toptan Meşe Mangal Kömürü Toptan Satış - Pazarlama - Dağıtım
ithal mangal kömürü ithal mangal kömürü ithal mangal kömürü ithal mangal kömürü